Strony internetowe

Nasze strony internetowe są zaprojektowane w taki sposób, aby były wysoko pozycjonowane. Ich celem jest przyciągnięcie użytkowników, którzy staną się Twoimi klientami. Wybrana przez Ciebie unikalna nazwa domeny, podkreśli prestiż i pozwoli na łatwiejszą identyfikację Twojej firmy w sieci. 

Korzyści dla klienta

 

Wszystkie strony internetowe przygotowujemy na podstawie dostarczonych przez Ciebie materiałów oraz wskazówek. W cenę wliczone jest przygotowanie projektu graficznego, copywriting oraz optymalizacja pod kątem wyszukiwarek internetowych. Dodatkowo oferujemy bogatą bazę zdjęć i materiałów z naszego archiwum, które możesz wykorzystać i podnieść atrakcyjność swojej strony.

Analytics report

 

 

 

Udzielamy bezpłatnego wsparcia technicznego.  Zawsze możesz zadzwonić po pomoc, np. przy wprowadzaniu zmian lub aktualizacji.

Website editor

 

 

Możesz samodzielnie edytować i aktualizować witryny. Jeśli wybierzesz taką opcję, otrzymasz bezpośredni dostęp do kreatora strony internetowej, który jest wyjątkowo prosty w użyciu – wystarczy przeciągnąć elementy w ich docelowe miejsce i od razu widzisz wprowadzane zmiany. 

Przykłady witryn internetowych

Dodatkowe produkty i usługi

 

Opis

Cena

Strony dodatkowe
Usługa tworzenie dodatkowej strony (treść i zdjęcia). Wymaga zakupienia strony zaawansowanej
1600/10str. & 2600/15str.
Indywidualny projekt graficzny
Dodatkowe usługi, czcionki, grafiki lub materiały promocyjne od klienta, które mają na celu unowocześnienie strony (tzw. Look and feel). Wymaga zakupienia strony zaawansowanej
1200 zł
Dodatkowe konto pocztowe
Dodatkowy adres e-mail
40 zł

Domeny

Zarejestrujemy sugerowaną przez Ciebie domenę z wybraną końcówką adresu (.pl, .com).

Przekierowanie domeny

 

Jeżeli posiadasz już własną domenę, możesz przekierować ją na swoją nową stronę, poprzez zmianę odpowiednich ustawień w panelu zarządzania domeną