Websites

Oferujemy pełną opiekę w zakresie realizacji stron internetowych. Zbudowane są one w oparciu o najnowsze technologie (HTML5) oraz umiejętnie zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek internetowych (przede wszystkim Google) a także zaprojektowane z myślą o jak najwyższym współczynniku konwersji. Twoja firma otrzyma możliwość zaistnienia w Internecie: od prostej strony internetowej do strony zaawansowanej (premium). Zobacz więcej

Video

Produkujemy unikalne materiały wideo, które możesz umieścić na swojej stronie internetowej. Będą one również  zamieszczone na serwisach udostępniających treści wideo tj. YouTube. To najlepszy sposób do zachęcenia odbiorcy do zapoznania się z ofertą Twojej firmy. Jednocześnie atrakcyjny film zostanie wysoko sklasyfikowany przez wyszukiwarkę Google oraz polecony użytkownikowi w wynikach wyszukiwania, co przyczyni się do zwiększenia oglądalności strony, a co za tym idzie większej liczby klientów. Zobacz więcej

Siła połączonych korzyści w ramach oferty

Colorful hand

Kreatywność

 

Kreatywność jest istotą wszystkiego co robimy. Nasze produkty są przygotowywane i dostosowywane do potrzeb biznesowych naszych klientów.  Realizacją projektów zajmuje się  zespół wykwalifikowanych specjalistów, od strategów i copywriterów do producentów i dyrektorów artystycznych.
W skrócie: Nasz najlepszy kreatywny zespół może pracować także dla Ciebie.

Technology and SEO expertise

Technologia oraz ekspertyzy SEO

 

Tworzenie bogatej zawartości  stron internetowych wymaga opanowania najnowszych technologii i najlepszych praktyk SEO. Wielkość naszej działalności wskazuje na to, że posiadamy bogate zasoby, które trudno znaleźć u małych lokalnych agencji.

Full service icon

Kompeksowa obsługa

 

Zapewniamy kompleksową obsługę. Od chwili rozpoczęcia współpracy dedykowany doradca poprowadzi Cię przez cały proces produkcji. Pomoże w zdefiniowaniu potrzeb, będzie monitorować postępy i odpowie na wszystkie pytania.

Analytics report

Wskaźniki i analizy

 

Reklama w internecie jest najbardziej miarodajną formą promocji Twojej firmy. Zapewniamy pełen zakres narzędzi do analizy i raportowania. Dzięki temu możesz obserwować zachowanie użytkowników na Twojej stronie oraz planować nowe działania.

Customer service checklist

Stałe wsparcie

 

Zapewniamy stałe wsparcie dla naszych klientów. W każdej chwili możesz zwrócić się do nas telefonicznie lub poprzez e-mail i otrzymać pomoc techniczną, np. dotyczącą aktualizacji danych lub edycji strony.